צרו קשר
ּ

ג׳אם – חדר חזרות הרצליה

חדר החזרות jam studios ממוקם בסוקולוב 50 הרצליה, ופעיל מהבוקר עד 12 בלילה כולל סופי שבוע, וניתן להשכרה בתיאום מראש.

החדר מתאים לעד 6 נגנים, יש מערכת תופים מאובזרת (כוללת סנר ומצילות) מגבר בס, 2 מגברי גיטרה, 3 מיקרופונים, מערכת פי איי, ומוניטור תופים.

החדר ממוזג ונבנה ברמה גבוהה של אקוסטיקה, ומאפשר חזרות עם סאונד נקי ומאוזן כמו כן הוא חדר החזרות המקצועי היחיד בהרצליה.

חדר החזרות משמש גם לחזרות עם הנחייה של המורים המלמדים במרכז למוזיקה ג'אם. בעזרת הנחייה, כל הרכב מתחיל יכול להתקדם בקצב מהיר הרבה יותר, וזאת בגלל נוכחות והדרכה של מוזיקאי מקצועי ומנוסה, שיודע לזהות נקודות תורפה, ולתת את הדגשים הנכונים לאימון, בין אם זה דינמיקה נכונה בין הנגנים, עבודה עם קליק או הערות אישיות לכל נגן ונגן.

בנוסף, פעילות בחדר החזרות גם רבות מלהקות הנוער שמתאמנות בהרכבים מונחים באופן קבוע במרכז למוזיקה ג'אם הרצליה.להקות הנוער שלנו מהוות את דגל הפעילות המוזיקלית של מרכז למוזיקה ג' אם. זו שנה שלישית ברציפות שלהקה מהמרכז זוכה במקומות הראשונים בתחרות הלהקות של הרצליה. לפני שלוש שנים זכתה "קרולינה" במקום השני. ובשנתיים האחרונות זכינו במקום הראשון ברציפות עם להקת "אבני חוקוק" בשנת 2018, ולהקת "ביטלג'וס" בשנת 2019.

אנו מאמינים שלהקות הילדים והנוער הן שלב הכרחי בפיתוח של התלמיד כנגן, מוזיקה זו פעילות חברתית, יצירה ונגינה בקבוצה היא חלק מהיכולות שצריך לפתח כל נגן, וכמה שיותר מוקדם יותר טוב. הנגינה בלהקה מפגישה בין נגנים על כלי נגינה שונים, וגורמת להכרה של כלי הנגינה השונים, ובנוסף גורמת למוטיבציה נוספת באימונים, מכיוון שהנגן צריך ללמוד קטעים כל פעם לחזרה הבאה.

להצטרפות להרכב מונחה בכל הגילאים או להשכרה של חדר החזרות לפי שעה מוזמנים ליצור קשר

לתיאום בוואטסאפ 0532321432, מיכה

 

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ