צרו קשר
ּ

שיעורי תופים

שיעורי תופים זו אחת החוויות הכי מיוחדות אשר תוכלו להעניק לילדכם או לעצמכם. הקצב נע בתוכנו עוד מימי קדם, והמוזיקה תמיד התבססה על מקצב מסוים. שיעורי תופים יכולים לעזור לכם ללמוד מקצבים שונים בשירים שאתם אוהבים ולהכיר מקצבים מכל רחבי העולם. סגנונות תיפוף שונים, טכניקות והבעת רגש בנגינה יכולים להביא את הכישרון שלכם לידי ביטוי. ב מרכז למוזיקה JAM, תוכלו לקבל ליווי אישי ואכפתי עם מורים מקצועיים ומיומנים אשר יעניק לכם את כל הכלים על מנת שתתחברו לקצב ברמה אינסטינקטיבית.

שיעורי תופים– מה לומדים פה?

השיעורים מספקים ידע רחב מאוד במגוון נושאים. כשמעבר ליסודות, ההתמקדות תהיה לפי רמתו ותחומי העניין המוזיקליים של התלמיד. שהרי ברגע שהמוזיקה קרובה יותר לליבו של התלמיד, כך הוא יתעניין יותר בשיעור ויראה מחויבות והשקעה בנגינה. חלק מהיסודות אשר יילמדו במהלך השיעורים כוללים:

  • הכרת יסודות התיפוף
  • קריאת תווים לתופים
  • נגינה בליווי שירים
  • פוליריתמיקה
  • טכניקות תיפוף
  • סגנונות נגינה שונים- ג'אז, רוק, מטאל, פאנק, לאטין ועוד.

עבור כל תלמיד מורכבת תוכנית לימוד המבוססת באופן אינדיבידואלי על פי כישוריו וקצב ההתקדמות שלו. זאת על מנת שיצליח לתרגל בצורה טובה את הבסיס, כך שיצליח להתקדם בנגינתו בצורה רציפה מבלי לדשדש במקום. המורים ישמחו לחשוף אתכם לסגנונות שונים על מנת לשמור על רעננות וחדשנות גם במהלך השיעורים עצמם.

הקצב הוא ליבה של המוזיקה

כל אחד מאתנו הוא מתופף קטן בלב. ברגע ששומעים שיר או חושבים עליו, רבים מתחילים לתופף בקצות האצבעות, בידיים וברגליים לפי הקצב. ואין זה מפתיע, הקצב הוא עמוד השדרה עליו בנוי השיר. כך שאין זה מפתיע לגלות כי אנשים רבים מתחברים לניגון בתופים בצורה טבעית. אז אם אתם תמיד רציתם ללמוד לנגן על תופים, אנו ב- מרכז למוזיקה JAM נשמח לארח אתכם ולקחת אתכם למסע מוזיקלי למציאת הקצב הפנימי אשר בתוככם.

לימוד תופים בJAM - מרכז למוזיקה

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ