צרו קשר
ּ

לימוד תופים

החיים של כולנו נעים בקצב שלא עוצר לרגע, כך גם המוזיקה. לימוד תופים יכול לעזור לכם למצוא את הקצב הנכון עבורכם, להעשיר את העולם המוזיקלי שלכם ולהוות דרך נהדרת להוצאת אנרגיות בצורה יעילה. Jam- מרכז למוזיקה, מהווה בית ספר מוזיקלי שישמח לקבל תלמידים בכל הגילאים ובכל הרמות על מנת לחלוק עם כולם את האהבה למוזיקה ומקצב.

יתרונות לימוד תופים

אין ספק, לימוד נגינה על כלי כלשהו יכול בהחלט להיות תחביב נחמד, אבל תופים מציעים לכם ולילדכם הרבה מעבר לתחביב.

  • פיתוח קורדינציה – בזמן הנגינה, הפעילות המוחית נמצאת בשיאה. הנגינה בתופים משפרת את הקורדינציה כיוון שנעשה שימוש בארבעת הגפיים. גם הדיבור, ספירת הקצב באים לידי ביטוי כאן.
  • הפחתת לחצים – גם הילדים וגם המבוגרים חווים רגעי משבר. לימוד תופים מציע לתלמידים פעילות כיפית המצליחה לשחרר הורמונים שישפרו את מצב הרוח ויעזרו להפחית לחצים. זוהי אמנות אשר משמחת לבב אנוש.
  • משמעת וסבלנות – לימוד נגינה הוא תהליך ארוך, בכל כלי שנלמד לנגן עליו. כך שהמחויבות וההשקעה של התלמידים אשר משקיעים בשיעורים מוכיחה את עצמה לטובה בעת שהם מתחילים לנגן בצורה שוטפת. הילדים לומדים שעליהם להיות סבלניים ולהשקיע על מנת לקבל תוצאה שהם יהיו מרוצים ממנה.
  • שיעור כיף ואנרגטי – אחד הדברים שהכי בולטים בלימוד תופים הוא עד כמה שהשיעורים יכולים להיות אנרגטיים ומקפיצים. אלו הם שיעורים דינמיים אשר מבטיחים כי החיוך של התלמיד יהיה נוכן במשך כל השיעור.
  • פיתוח יכולות הקשבה – במהלך הנגינה התלמיד צריך לשים לב כי הוא מסונכרן עם השיר המתנגן ברקע.
  • פיתוח אחריות ובטחון עצמי – התופים הם כלי הנגיעה עליהם "מוחזקים" שאר הכלים, הם נשענים על הקצב שהתופים מכתיבים. כך גם הנגינה בקבוצות מעודדת יצירה של בטחון עצמי, שיתופיות ויצירת חברויות חדשות.

לתופף ברמה אחרת

שיעורי תופים מתאימים לכולם, גם למתחילים וגם למקצוענים הרוצים להתמקצע בתופים. Jam – מרכז למוזיקה מזמין אתכם להצטרף לשיעורי לימוד תופים האווירה כיפית ונעימה המבטיחה לכל משתתף את היחס המלא המגיע לו על מנת שיצליח להתקדם בנגינה.

לימוד תופים בג'אם - מרכז למוזיקה

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ